واکنش خواهر علی یونسی به «اتهام‌زنی‌های قوه قضائیه»

واکنش خواهر علی یونسی به «اتهام‌زنی‌های قوه قضائیه»
چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

بخش:
تازه‌ها - خبر


آیدا یونسی، در ویدئویی که در حساب توئیتر خود منتشر کرده است، پاسخ اتهام‌های انتسابی سخنگوی قوه‌قضاییه به برادرش را داده است.

View this post on Instagram

واکنش آیدا یونسی، خواهر علی یونسی به «اتهام‌زنی‌های قوه قضایٔیه»: هیچکس انتظار صداقت از سوی شما را ندارد آیدا یونسی، در ویدیٔویی که در حساب تویٔیتر خود منتشر کرده است، پاسخ اتهام‌های انتسابی سخنگوی قوه‌قضاییه به برادرش را داده است. او می‌گوید برادرش آن‌قدر در درس و کارش غرق است که فرصتی برای کار دیگری پیدا نمی‌کند. وی همچنین از احتمال اعمال شکنجه و برای گرفتن اعترافات اجباری از برادرش می‌گوید و چنین کاری در زندان‌های جمهوری اسلامی را محتمل و مسبوق به سابقه می‌داند. علی یونسی، برنده مدال نقره المپیاد نجوم کشوری سال ۹۵ و مدال طلای المپیاد نجوم سال ۹۶ است. او همچنین، دارنده مدال طلا در دوازدهمین المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک که در چین برگزار شد، بوده است. سخنگوی قوه‌قضاییه علی یونسی و امیرحسین مرادی را که هر دو از دانشجویان نخبه دانشگاه صنعتی شریف هستند، به ارتباط با مجاهدین خلق و برنامه‌ریزی برای اقدامات خرابکارانه متهم کرده است.

A post shared by شهریور (@shahrivar_org) on

او می‌گوید برادرش آن‌قدر در درس و کارش غرق است که فرصتی برای کار دیگری پیدا نمی‌کند.
وی همچنین از احتمال اعمال شکنجه و برای گرفتن اعترافات اجباری از برادرش می‌گوید و چنین کاری در زندان‌های جمهوری اسلامی را محتمل و مسبوق به سابقه می‌داند.

علی یونسی، برنده مدال نقره المپیاد نجوم کشوری سال ۹۵ و مدال طلای المپیاد نجوم سال ۹۶ است. او همچنین، دارنده مدال طلا در دوازدهمین المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک که در چین برگزار شد، بوده است.

سخنگوی قوه‌قضاییه علی یونسی و امیرحسین مرادی را که هر دو از دانشجویان نخبه دانشگاه صنعتی شریف هستند، به ارتباط با مجاهدین خلق و برنامه‌ریزی برای اقدامات خرابکارانه متهم کرده است.


ارسال این مطلب:

لينک کوتاه اين مطلب :

نظرات بسته است.